Підписатися на RSS

/Files/images/17- Кононенко Ірина Олексіївна педагог-організатор+.jpg

Педагог-організатор Кононенко Ірина Олексіївна працює над проблемним питанням : " Морально-етичне виховання учнів в загальноосвітній школі".

Педагог починаючи виховувати дитину формує не тільки особистість, а й одухотворяє її, втілює людський ідеал. У процесі виховання людської особистості діє багато сил, до яких належать : сім'я , а в сім'ї найтонший та наймудріший скульптор мати; по-друге особа педагога з усіма його духовними багатствами й цінностями, з його мудрістю, знаннями та вміннями, естетичними, творчими потребами, прагненнями; по-третє , колектив з усією могутньою силою виховного впливу на кожну особу ; по-четверте ,сама особа вихованця, тобто його самовиховання ;

по- п'яте, духовне життя вихованця в світі інтелектуальних , естетичних та моральних цінностей. Передусім – це книжка.

Педагог – організатор розуміє, що творить людину майбутнього. За словами В.О.Сухомлинського :" Виховання – це не якісь спеціально, штучно організовані "заходи" , це насамперед спосіб життя. У руках педагога – сильний і водночас небезпечний інструмент, який вимагає великої мудрості й обачності – влада над людиною".

Важливе місце в формуванні особистості, її вихованні відводиться морально-етичному вихованню учнів. Найважливішим спонуканням до виховання моральності,на думку Ірини Олексіївни, є вселення вихованцям думки про те, що він, індивідуум,живе серед людей. Люди відчувають його присутність навіть тоді, коли не бачать його. Справжній людині не байдуже те, що про неї думають, як її оцінюють інші.

Треба завжди пам'ятати , що на вас дивляться людські очі. Тому потрібно контролювати самих себе. Необхідно досягти того, щоб характерною рисою духовного світу дитини була її щирість, співчутливість, зворушлива турбота про матір. Витонченість душі – ось що необхідне для того, щоб дитина виховувала сама себе, щоб її сумління пильно стояло на сторожі вчинків. Самовиховання в моральній сфері починається з елементарної моральної культури.

/Files/images/nov/1.jpg

/Files/images/nov/2.JPG

/Files/images/nov/2а.JPG

/Files/images/nov/2в.JPG

/Files/images/nov/2г.JPG

/Files/images/nov/3.JPG

/Files/images/nov/4.JPG

/Files/images/nov/5.JPG

/Files/images/nov/6.JPG

/Files/images/nov/7.JPG

/Files/images/nov/SAM_2451.JPG

/Files/images/nov/20220521_181914.jpg

/Files/images/nov/Screenshot_20220520-131500_Zoom.jpg

/Files/images/nov/Кононенко Ірина Олексіївна.jpg

/Files/images/nov/Кононенко Ірина Олексіївна.png

Кiлькiсть переглядiв: 803

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.