НОВООБРАНІ ЧЛЕНИ парламенту Петрівського НВК

ГОЛОВА ПАРЛАМЕНТУ –ПОТАПОВА ЮЛІЯ

/Files/images/SAM_0367.JPG
ГОЛОВА КОМІСІЇ ПО ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ – СКІЧКО ОЛЕНА/Files/images/SAM_0361.JPG

ГОЛОВА КОМІСІЇ МИЛОСЕРДЯ –ПУРАС ТЕТЯНА

/Files/images/SAM_0364.JPG

ХАРАКТЕРИСТИКА

учнівського самоврядування Петрівського НВК

координатор – педагог-організатор Кононенко Ірина Олексіївна.

В школі 10 років діє учнівське самоврядування. Робота учнівського самоврядування базується на принципах:

• самостійності при вирішенні питань у рамках своїх повноважень;

• відповідальності органів самоуправління перед виборцями, партнерами;

• різноманітність форм організації учнівського самоврядування;

• відкритості та прозорості діяльності в усіх сферах самоврядування;

• системності планування в усіх сферах самоврядування;

• консультативно- педагогічної підтримки дорослими.

В шкільному парламенті працює сім комісій: "Дозвілля та культури","Інформації", "Милосердя" "Захисту прав дитини", "Додаткової освіти та роботи з молодшими школярами","Спорту та здорового споосбу життя",комісія "Дисципліни та порядку"

Голова кожної комісії складає план роботи на рік . На загальних зборах парламенту затверджується план роботи, який включає чотири засідання. Члени учнівського самоврядування активні учасники шкільних заходів.Традиційно до Дня вчителя проводиться день самоуравління в школі,коли керування повністю переходить до парламентарів. Новорічні свята, День Валентина, свято 8 Березня - члени комісії"Дозвілля" ініціатори святкових заходів, учасники вистав, конкурсів, КВК.

Комісія "Дисципліни та порядку" проводить рейди перевірки : санітарного стану класних кімнат, стану підручників,зовнішнього вигляду учнів.

Члени комісії ініціатори проведення акцій:"Посади сад", "Приберемо світ".

Саме парламентарі стали активними учасниками проекту "Чисте подвір'я –чиста вулиця-чисте село".Даний проект направлений на налагодження благоустрою нашого села, покращення екологічної ситуації .

Активно працює комісія "Милосердя". В школі сворений волонтерський загін "Добросвіт".Волонтери допомагають ветеранам війни: учасникам бойових дій та трудового фронту. Тісно співпрацюють з ветеранською організацією села та району. Щорічно проводиться акція "Серце до серця" по збору коштів на придбання медичного обладнання для лікування хворих дітей.

Робота над проектами " Мої земляки в роки Великої Вітчизняної війни", "Ми живемо, щоб пам'ятати","Відомі люди нашого села" дає можливість зібрати матеріали про людей, які жили , працювали, воювали і відбудовували наше село.

Працюємо по програмі "Десять кроків на зустріч батькам".

Діє Угода про співпрацю між адміністрацією школи, батьківським комітетом та парламентом дітей. Проводяться спільні засідання батьківського комітету та парламенту дітей.

Ведеться робота по реалізації проекту "Громадсько-активна школа". Подані матеріали для он-лайн бази, працюємо по пріорітетах Волонтерство, Партнерство.

Демократизація шкільного життя і виховання в учнях якостей лідера, організатора, керівника - основне завдання учнівського самоврядування.

Саме на вирішення цих завдань направлена робота учнівського самоврядування нашого навчально-виховного комплексу.

Кiлькiсть переглядiв: 365

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.