Підписатися на RSS

Шкільна бібліотека – центр інформаційного та культурного розвитку дитини.

Книга завжди була наймогутнішим засобом просвіти. Тому роль бібліотек у житті людства надзвичайно велика. Саме у шкільній бібліотеці дитина вперше знайомиться із самостійно прочитаною книгою, вчиться вибирати для себе одну найкращу з величезної кількості книжок, які її оточують. І школа, і вся система заходів позашкільної освіти починається з книжки. Книга – основне джерело інформації. Без бібліотек освіта та основна її складова – заклад загальної середньої освіти – не могли б забезпечити свої інформаційні потреби.

Бібліотека у школі — одна з найважливіших ділянок роботи. Вона допомагає реалізувати єдину для школи державну програму на­ціональної освіти і виховання ді­тей, вирішує це завдання своїми методами і засобами у загальному плані освітнього проце­су школи і разом з педагогічним колективом.
Стратегія розвитку бібліотечної справи на період до 2025 року "Якісні зміни бібліотек для забезпечення сталого розвитку України"

Нормативно-правове забезпечення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді

Нормативно-правові документи щодо вибору підручників для 4, 8 класів

Постанова КМУ від 13.10.2020 №957"Про внесення змін до Порядку забезпечення підручниками та посібниками здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників"

Наказ МОНУ від 22.08.2017 № 1228"Про внесення змін до Інструкції про порядок комплектування та облік підручників і навчальних посібників у бібліотечних фондах загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладі"

Лист МОНУ від 30.12.2020 №1/9-716"Щодо забезпечення виконання наказів МОН від 24 вересня 2020 року № 1184 (зі змінами) та від 24 вересня 2020 року №1174 (зі змінами)"

Національно-патріотичне виховання учнів ЗНЗ в умовах модернізаційних суспільних змін(рекомендаційний бібліографічний список)


Література на допомогу шкільному бібліотекарю

Електронний репозитарій підручників

Кiлькiсть переглядiв: 71

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.