35 роковини Чорнобильської катастрофи

До Дня пам’яті Чорнобильської трагедії проведена лінійка « Пам’ять з поли-
новим присмаком болю».Мета заходу: формувати в учнів патріотичні почуття гордості за старше покоління, повагу до ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи; вчити їх співпереживати, виховувати любов до рідної землі.
Ведучі розповіли про невеличке місто поблизу Києва і нагадали присутнім про 26 квітня 1986 року – про трагедію яка сколихнула світ і її відлуння чутно і сьогодні.28 пожежників двох караулів затулили собою не тільки станцію, а й усю Європу. Шість із них загинули майже відразу. О 4 год 50 хв пожежу було локалізовано.
Наш уклін, довічна вдячність загиблим та усім тим, хто, ризикуючи своїм
здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену нашу рідну землю. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя під час ліквідації Чорнобильської катастрофи.
Минуло тридцять п’ять років, а чорний день Чорнобильської трагедії все одно непокоїть людей. Чорнобильська біда надовго залишиться в нашій пам’яті. Горем і болем увійшов у наше життя Чорнобиль, що розділив долю людей на «до» і «після».Це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам’ять, це наш біль.
26 квітня2021року виповнюється 35 років з того дня, коли ядерна катастрофа на Чорнобильській атомній електростанції розділила наше життя на "до" та "після".
На годині спілкування на тему: "Тривожні дзвони Чорнобиля" учні 1 класу ознайомились з містом Припять, зі значенням слова радіація, як вона впливає на довкілля. Переглядали презентацію про Чорнобиль.
З учнями 2 класу був проведений урок-роздум "Пам'ятаймо героїв". Діти мали можливість ознайомитися з українським містом, де знаходиться АЕС (презентація), з людьми, які стали героями нашого часу, переглянути казку про Чорнобиль "Атон і таємниця Атома" і вшанувати пам'ять загиблих хвилиною мовчання.
Коментарi