Підписатися на RSS

Шевченківські дні

З 9 по 12 березня 2021 року в Петрівському НВК проходили Шевченківські дні. Школярі навчального закладу брали активну участь у різних виховних заходах./Files/images/IMG-6915bd05a7d1504d93212264b80deb6f-V.jpg/Files/images/IMG-42f402cce2cc79f8d664e94fa3623661-V.jpg

Так, серед учнів 6 класу було проведено конкурс малюнків до творів Тараса Шевченка. Перемогли Петрук Марія й Шишацька Альона. Також учні 6 класу взяли участь у квесті «Мовно-літературний вояж», пунктами якого були «Чорна скриня», «Алфавітний калейдоскоп», «Відгадай загадку», «Перекладач», «Поетична хвилинка», «Дитинство Т.Шевченка». Перемогу здобула команда дівчаток.

Дві команди з учнів 7 класу взяли участь у грі-квесті «Стежками мови й літератури». Виконуючи завдання, діти вчилися швидко приймати рішення, розвивали вміння працювати в команді, логічне мислення. Особливо цікавими для них стали станції «Мультфільм», «Домальовка» й «Скоромовки».

/Files/images/IMG-9ef132fd28e3b1892db360d0fe7c4f98-V.jpg

Учні 9 й 10 класів створювали буктрейлери за творами Т.Шевченка, малювали комікси до поем Кобзаря, переглядали документальні фільми про життя і творчість великого поета й художника.

Команди учнів 11 класу позмагалися у знаннях з біографії та творчості Тараса Шевченка під час брейн-рингу "Ми знаємо Т. Шевченка".

Учні 8 класу працювали над творчими завданнями до річниці з дня народження Т.Г. Шевченка. Результати роботи трьох груп: І - відеочелендж (читання поезій, висловлювання відомих людей про Т. Шевченка); ІІ - презентація творчості; ІІІ- плакат – цікаві відомості з життя Т. Шевченка).

Вихованці групи продовженого дня під час виховного заходу "Ми тебе не забули, Тарасе!" ознайомилися зі сторінками життя та біографії українського генія. Під час заходу відбулися читання віршів Т.Шевченка, учні продемонстрували свої малюнки, присвячені творчості поета.

Учні 3 класу під час виховної години «Шевченко – душа українського народу», ознайомилися учнів з цікавими фактами про життєвий і творчий шлях великого Кобзаря, читали вірші Т.Г. Шевченка. Також, учні переглянули короткий відеофільм про Т.Г. Шевченка.

Учні 4 класу взяли участь у конкурсі юних читців поезій Т. Г. Шевченка «Вінок Шевченкові сплітаємо з віршів». Метою даного заходу було вшанування творчої спадщини видатного сина України, виховання поваги до культури і традицій свого народу. Учні взяли активну уасть в конкурсній програмі, представляючи слухачам свій улюблений твір. Всі бажаючі могли продемонструвати красу і чарівність Шевченкового слова, доторкнутись до спадщини, яку залишив поет.

У 5 класі проведено бібліотечний урок "Сторінками життя Т. Г. Шевченка", на якому учні переглянули відеопрезентацію, виконали інтерактивні завдання.

/Files/images/5-1.jpg

/Files/images/5-2.jpg

Учителі школи теж долучилися, підготувавши відеочелендж "Т. Шевченко – вічний вогонь"

Кiлькiсть переглядiв: 134

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.