Підписатися на RSS

Підтримка воїнів АТО.

"Нехай в Україні буде мир!", "Допоможемо бійцям!", "Повертайтесь додому живими!" – ці та інші лозунги чуємо щодня на роботі, на вулиці, у соцмережах. Люди збирають кошти, відправляють ліки, речі й листи в зону АТО, з радістю зустрічають своїх героїв, котрі повернулися зі Сходу.

10 вересня за ініціативи голови сільської ради с.Петрове Л. Шульги в селі проведена акція " Допоможи солдату". До даного заходу долучився педагогічний та учнівський колективи Петрівського НВК на чолі з директором НВК О. Рябичем, волонтери сільського будинку культури, волонтери сільської ради.

Чотири групи волонтерів по вулицях села провели збір осінньої продукції: картоплі, буряка, моркви, капусти, цибулі та консервованих заготовок. Активність жителів села, їх розуміння та підтримка наших воїнів – земляків дала можливість зібрати продукти в розмірі 3 т 160 кг , які 11 вересня були доставлені та передані Координаційному центру волонтерів по допомозі АТО в м.Олександрія ,який очолює Кабанова Ірина Олександрівна. Разом з овочами та консервацією воїнам були передані малюнки та плакат з побажаннями від учнів Петрівського НВК. Саме слова з вірша " Солдатові ", який написала учениця 11 класу Братко Карина є зверненням до всіх захисників нашої неньки України

Солдате,повертайся живим,

Прошу, не треба вмирати.

Віра у краще й безмежна любов

Хай повертають тебе додому.

/Files/images/ls/SAM_3329.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 162

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.