Підписатися на RSS

/Files/images/умови прийому.png

Зарахуваннядо закладу загальноїсередньоїосвіти

1. Зарахування до початковоїшколи

1. Заява про зарахування дитини до першого класу закладу освіти подається до закладу одним з батьків дитини особисто до 31 травня. До заяви додаються:

1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документа);

2) оригінал або копія медичноїдовідки за формою первинної обліковоїдокументації№ 086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду", затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за №794/18089;

3) оригінал або копія відповідного документа про освіту (за наявності).

У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви про зарахування може бути пред'явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування.

Впродовж 01 - 15 червня заяви про зарахування не приймаються, що не виключає права батьківподаватиїхпісля 15 червня на вільнімісця.

Присутність дитини під часподання заяви про зарахування не є обов'язковою.

2. Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв про зарахування не перевищує загальної кількості місць у першомукласі, не пізніше 01 червня видається наказ про зарахування усіх дітей.

Список зарахованих учнів із зазначенням їх прізви, що оприлюднюється виключно в закладі освіти.

Інформація про наявність вільних місць оприлюднюється.

Зарахування до середньої школи

Зарахування до 5 класу закладу відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 4 класу закладу освіти. На вільні місця (у разі їх наявності) діти зараховуються у такому порядку:

- до початку навчального року - діти, якімають право на першочергове зарахування;

- впродовж навчального року - у порядку надходження заяв про зарахування.

Зарахування до 6 - 9 класів школи на вільні місця відбувається у порядку надходження заяв про зарахування.

Інформація прокількість зарахованих учнів та наявність вільних місць оприлюднюється.

Зарахування дітей до 2-11-х класів

Як правило, зарахування дітей до перевідних класівздійснюється за умови переводу дитини з одного навчального закладу до іншого. Підставою для зарахуваннядитини є:

• заява батьків,

• копія свідоцтва про народження дитини,

• медична довідка встановленого зразка (ФОРМА № 086-1/0, затверджена наказом МОЗ від 16.08.2010 № 682, зізмінами, внесеними наказом МОЗ від 23.05.2012 № 382).

• особова справа дитини,

• свідоцтво про базову освіту та додаток до нього (для учнів 10-11-х класів).

Відповідно до п.22 Положення про загальноосвітній навчальний заклад для зарахування учня до закладу батьки або особи, які їхзамінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу, до навчального закладу III ступеня – документ про відповідний рівень освіти.

У разі переходу учня з іншого навчального закладу для здобуття загальної середньої освіти у межах населеного пункту батьки або особи, які їх замінюють, подають до закладу заяву із зазначенням причини переходу та довідку, що підтверджує факт навчання дитини в іншому навчальному закладі.

Кiлькiсть переглядiв: 133

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.