Підписатися на RSS


/Files/images/240801187_398674404929201_2503146649224157225_n.jpg /Files/images/239551324_550414752704493_2989167085214889761_n.jpg /Files/images/240647997_821764895150709_1602155959531151652_n.jpg

ПРОТОКОЛ №1

засідання загальних зборів трудового колективу та громадськості, батьків-

ського комітету Петрівського НВК « ДНЗ-ЗНЗ I-III ступенів» Знам’янської міської ради Кіровоградської області

від 27 серпня 2021 року.

ПРИСУТНІ: 56 чоловік

(педагогічний колектив, адміністративно-господарський персонал,

представники батьківського комітету школи, староста села Петрове).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Звітування директора НВК Рябича О.Л. перед педагогічним колективом та громадськістю про виконану роботу .

2. Виступи членів педагогічного колективу, батьківської громадськості про діяльність директора НВК щодо підвищення рівня організації освітнього процесу у навчальному закладі.

3. Оцінювання діяльності директора НВК шляхом відкритого голосування за результатами звіту директора .

Вибори голови та секретаря зборів.

Вчитель Гавриш Т.М. внесла пропозицію обрати голову зборів - старосту села Петрове Шульгу Л.М., секретаря – педагога – організатора НВК Кононенко І.О.

Ухвалили:

1.Обрати головою зборів – Шульгу Л.М.

2.Обрати секретаря- Кононенко І.О.

Результат голосування: одноголосно.

СЛУХАЛИ: голову зборів Шульгу Л.М., який зазначив, що згідно з наказом Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю» від 23.03.2005 р. № 178, на виконання Національної доктрини розвитку освіти (п. 3), наказу Міністерства освіти і науки України від 28.01.2005 р. № 55 «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів», «Положення про загальноосвітній навчальний заклад» керівник навчального закладу має щороку звітувати про свою діяльність перед членами педагогічного колективу, батьківського комітету, ради та громадськості з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальних закладах, що базується на принципах взаємодопомоги та позитивної мотивації Леонід Михайлович надав слово для звіту директору НВК Рябичу О.Л.

Виступив директор НВК Рябич О.Л., який проаналізував свою діяльність в 2020-2021 навчальному році . У виступі Олег Леонідович детально зупи-

нився на таких питаннях:

1.персональний внесок керівника у підвищення рівня організації освітнього процесу: дошкільна освіта, початкова освіта, базова середня освіта, профіль-

на середня освіта.

2.виконання функціональних обов’язків щодо забезпечення обов’язковості загальної середньої освіти (охоплення навчанням дітей шкільного віку, продовження навчання випускників 9 класу) ;

3.методична робота з педагогічними кадрами;

4.аналіз рівнів навчальних досягнень учнів, підвищення якості освітнього процесу;

5.створення умов для варіативності навчання та впровадження педагогічних технологій у навчальний процес;

6.організацію різних форм позаурочної навчально-виховної роботи;

7.про заходи щодо зміцнення та модернізацію матеріально-технічної бази школи;

8.залучення додаткових джерел фінансування навчального закладу та їх раціональне використання;

9. заходи щодо забезпечення школи педкадрами та доцільність їх розстанов-

ки;

10.соціальний захист, збереження та зміцнення здоров’я учнів та працівників педагогічного колективу;

11.забезпечення безпечних умов праці, дотримання санітарного регламенту, що визначає гігієнічні стандарти для всіх типів закладів загальної середньої освіти;

12.моральне та матеріальне стимулювання учнів та педпрацівників;

13.дотримання правопорядку неповнолітніми, профілактика булінгу.

14.залучення педагогічної та батьківської громадськості до управління школою;

Оцінка діяльності керівника

Слухали:

Про діяльність директора НВК Рябича О.л.. як керівника навчального закладу виступили члени педагогічного колективу:

Матущак С.Л., заступник директора з НВР, яка зазначила, що директор користується повагою серед працівників НВК, учнів, батьків. Колектив навчального закладу під його керівництвом працює стабільно, злагоджено, виконуючи основні завдання . Директор створює всі умови для підвищення якості освітніх послуг, які надає НВК сьогодні. Запропонувала визнати роботу Рябича Олега Леонідовича задовільною.

Балюк Г.Д., заступник директора з дошкільної освіти , відзначила, що Олег Леонідович – креативний керівник, наполегливо та планомірно працює з педколективом щодо вирішення навчально-виховних завдань. Він умілий керівник, гарний господар. Постійно займається благоустроєм закладу, вимогливий до себе і підлеглих і в той же час готовий прийти на допомогу кожному вчителеві, учневі і батькам. Завжди вислухає, дасть пораду, як краще поводитися в тій чи іншій ситуації. Визнала роботу директора НВК задовільною.

Сільського старосту Шульгу Л.М., який зауважив, що директор НВК докладає багато зусиль для покращення умов навчання дітей, багато працює над зміцненням матеріально-технічної бази школи, підвищенням рівня навчальних досягнень учнів, якості викладання предметів педагогами.

Вважає, що роботу директора НВК оцінити «задовільно».

Сурдул М.Д, батько учениці 8 класу, член батьківського комітету НВК відзначив, що директор тісно співпрацює з батьками. Керівник постійно звітує про роботу НВК, про проблеми навчання і виховання учнів. Зроблена велика робота з благоустрою навчального закладу у співпраці із місцевою владою, щороку батьки допомагають проводити поточні ремонти, зміцнювати матеріальну базу кабінетів. Це стало можливим завдяки вмілому керівництву директора НВК, його наполегливості, цілеспрямованості. Протягом навчального року спільно з батьками, педагогами і учнями проведені родинні свята, спільні проекти, зустрічі, звіти. У закладі створені всі умови для навчання та відпочинку дітей. Запропонував визнати роботу директора задовільною.

СЛУХАЛИ:

Голова зборів Шульгу Л.М., який запропонував узяти участь у відкритому голосуванні, в ході якого оцінити задовільність чи незадовільність діяльності директора НВК Рябича Олега Леонідовича впродовж 2020-2021н.р, підвів підсумок звітування та повідомив присутніх про результати голосування.

Результати відкритого голосування:

«задовільно» - 56 голосів

«незадовільно» - 0 голосів

УХВАЛИЛИ:

1. Визнати роботу директора Петрівського НВК « ДНЗ-ЗНЗ I-III ступенів» Знам’янської міської ради Кіровоградської області - задовільною.

Голова зборів: Шульга Л.М.

Секретар зборів: Кононенко І.О.

Кiлькiсть переглядiв: 134

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.