Повернутися до звичайного режиму
Підписатися на RSS

Ліцей "Гармонія" Знам'янської міської ради Кіровоградської області

/Files/images/сим !.jpg

Раді вітати Вас на сайтіВисаджуємо ліс. #ЮніГосподаріЗемлі#1

/Files/images/nov/image_2022-05-27_09-38-43.png

Знай! Люби! Оберігай! #ЮніГосподаріЗемлі#2

/Files/images/nov/image_2022-05-27_09-38-22.png

Юні дослідники.#ЮніГосподаріЗемлі#3

/Files/images/nov/IMG_20220528_115829.jpg wym-1653728802947

Відео https://www.facebook.com/groups/599754754525024/permalink/771624847338013/

Прийом документів для зарахування до 1 класу

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Розпочато набір здобувачів освіти до першого класу Петрівського НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів» Знам’янської міської ради Кіровоградської області на 2022/2023 навчальний рік.

Для зарахування дитини до закладу необхідно подати:

1. Заяву від одного з батьків або особи, що їх заміняють.

2. Копію свідоцтва про народження дитини.

3. Оригінал довідки форми № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду».

Документи можна подавати адміністрації закладу або онлайн на електронну адресу закладу petrovo14a@ukr.net з 8.00 до 16.00 год.

16 квітня 2022 року Міністерство освіти і науки України оприлюднило рекомендації щодо зарахування дітей до 1-го класу закладів загальної середньої освіти в умовах воєнного часу.

Враховуючи зміни адміністративно – територіального устрою на території України, на підставі законів України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій»,«Про внесення змін до деяких законів України щодо визначення територій та адміністративних центрів територіальних громад», Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», рішення Знам’янської районної ради Кіровоградської області від 20 листопада 2020 року №796 «Про передачу ОНЗ «Петрівський НВК «ДНЗ-ЗШ І-ІІІ ступенів Знам’янської районної ради Кіровоградської області» та його майна у комунальну власність територіальної громади Знам’янської міської ради», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Знам’янська міська рада

В и р і ш и л а :

1. Змінити повне та скорочене найменування опорного навчального закладу «Петрівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Знам’янської районної ради Кіровоградської області» (код ЄДРПОУ – 33361579). Визначити повне найменування: Петрівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Знам’янської міської ради Кіровоградської області. Скорочене найменування: Петрівський НВК «ДНЗ - ЗНЗ І-ІІІ ступенів» Знам’янської міської ради Кіровоградської області.

2. Визначити засновником Петрівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Знам’янської міської ради Кіровоградської області Знам’янську міську територіальну громаду в особі Знам’янської міської ради з 01.01.2021 року.

3. Затвердити юридичну адресу Петрівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Знам’янської міської ради Кіровоградської області за наступною адресою: 27450, Кіровоградська область, Знам’янський район, село Петрове, вулиця Викреста, 14-А).

/Files/images/nov/наказ від 25.02.jpg

/Files/images/nov/09.03-Пам_ятка-1.jpg

/Files/images/nov/09.03-Пам_ятка-2.jpg

/Files/images/nov/09.03-Пам_ятка-3.jpg

/Files/images/nov/09.03-Пам_ятка-4.jpg

/Files/images/nov/09.03-Пам_ятка-5.jpg

Для налагодження співпраці, обміну професійним досвідом, висвітлення стану і перспектив розвитку науки і освіти, відзначення та вшанування активних і успішних представників галузі УІВЦ «Галактика» за підтримки та участі представників Верховної Ради України, народних депутатів України, Кабінету Міністрів України, Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, Національної академії правових наук України, Національної академії аграрних наук України, Міжнародної академії освіти і науки, Pegasus Global Business services, INC, Варшавського університету наук про життя, Університету Mikołaja Kopernika в Торуні, Університету педагогіки в Кракові, Університету логістики, Вищої школи логістики в Познані, Вільнюського університету, Європейської групи Studix.EU, ВГУ «Відроджені гімназії України», ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» та інших, відбувся Міжнародний форум «Сучасний стан науки і освіти в Україні. Стратегія розвитку».

Захід дав об’єктивну оцінку досягненням та здобуткам наукових і освітянських установ, науковців, фахівців-практиків, а також відзначив переможців та учасників відзнаками і грамотами «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки України». Експертами для відбору та нагородження учасників Форуму були академії, департаменти та управління освіти і науки, громадські об’єднання.

У рамках Форуму був випущений другий том інформаційно-публіцистичного видання «Науковці та освітяни України», в якому розповідається про розвиток науки і освіти, успіхи та надбання наукової і освітянської еліти. В примірнику представлені публікації про наукові установи, навчальні заклади, видатних науковців, достойних освітян, обдарованих дітей, а також розміщені наукові, практичні досягнення та інноваційні підходи у формуванні розвитку системи освіти. Книга була видана на кошти спонсорів та учасників і буде безкоштовно розповсюджуватися через міністерства, відомства, центральні й регіональні органи державного управління в Україні та за кордоном, представляти регіон на міжнародних форумах, виставках, презентаціях, симпозіумах, семінарах та інших тематичних зібраннях, урочистих зборах й заходах, що перетинаються з тематикою галузі.

На одній із сторінок книги "Науковці і освітяни України" розміщена інформація про Петрівський навчально – виховний комплекс.

/Files/images/сканирование0001.jpg

Майбутнє

/Files/images/2015_osyin/SAM_4664.JPGКіровоградщини - талановиті діти!

Інформаційні матеріали Міністерстві інформа

ційної політики України.

"Роль Збройних Сил України для забезпечення миру і стабільності, захист інтересів особи і суспільства в Україні"

/Files/images/ls/A3 copy.JPG/Files/images/ls/polon_A3 copy.jpg

Дякуємо EDUkIT за наш сайт!

/Files/images/казка 1.jpg /Files/images/2015_osyin/baner_osnova-02.jpg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея